ÚVOD   |  Věrnostní program   |  Kamenná prodejna   |  Reklamace   |  Kontakty   |  Průvodce k e-cigaretám   |  Vaping Blog

Výhodný věrnostní program ecigaret - stálé slevy až 15 %

Připravili jsme pro všechny naše zákazníky možnost ovlivnit ceny našich produktů, a to prostřednictvím věrnostního programu se slevami 3-15 %. Celý systém pracuje automaticky a tudíž nemusíte dělat nic jiného než se zaregistrovat a poté klasicky nakupovat v našem eshopu. Nakupovat musíte samozřejmě po příhlášení, aby se Vám nákupy mohly sčítat.

Věrnostní program je nastaven tak, aby se každému zákazníkovi vyplatilo dlouhodobě nakupovat právě u nás.

Princip je velice jednoduchý. Věrnostní program sčítá částky všech, vašich historicky uskutečněných objednávek a v případě, že se jejich součet dostane na některou ze slevových hladin, ceny v eshopu se Vám automaticky sníží.

UPOZORNĚNÍ:

1) Bonusy nelze převádět mezi jednotlivými účty. Každý zákazník by měl vlastnit pouze jeden registrovaný účet. Slevy (nákupy) nikdy nelze převádět mezi jednotlivými účty! Pokud se tedy rozhedente začít používat nový email a ten si u nás zaregistrujete není možné převést objednávky z vašeho starého účtu (jiného emailu).

2) Sleva se nevztahuje na produkty v následujících kategoriích: Akční balíčky, Akce.

Částky, za které je potřeba nakoupit, abyste dosáhli na výrazné slevy jsme stanovili tak, aby na ně mohl dosáhnout téměř každý ekuřák.

Slevové skupiny

Slevová skupina
Součet všech objednávek (historicky)
Sleva
E-kuřák 3 000,- Kč 3 %
Věrný e-kuřák 6 000,- Kč 6 %
Prémiový e-kuřák 12 000,- Kč 9 %
Super e-kuřák 20 000,- Kč 12 %
TOP e-kuřák 60 000,- Kč 15 %

Příklad pro lepší pochopení

V případě, že celkový součet všech vašich objednávek dosáhne částky 3 000 Kč, dosáhnete slevové první slevové skupiny a získáte fixní slevu 3 % na všechny následující nákupy. Při dalším přihlášení do svého účtu se vám již budou zobrazovat ceny s 3% slevou.

Vyhrazení práva na změnu věrnostního programu

Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit podmínky věrnostního programu.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.