ÚVOD   |  Věrnostní program   |  Kamenná prodejna   |  Reklamace   |  Kontakty   |  Průvodce k e-cigaretám   |  Vaping Blog

Jak snadno vybrat elektronickou cigaretu?

Článek nabízí shrnutí toho nejdůležitějšíhona co je potřeba myslet, při výběru elektronické cigarety, abyste zbytečně nevyhodili peníze a abyste do světa e-kouření pronikli naprosto bez problémů.

Jak výběr elektronické cigarety začíná?

Vždy když si chce koupit e-cigaretu člověk, který není v oblasti e-cigaret moc znalý, jeho první věta zní: „Chci elektronickou cigaretu, ale vůbec tomu ale nerozumím”. Vždy s úsměvem odpovíme: „Jste na správném místě!”

Jaká elektronická cigareta je nejvhodnější pro začátek?

Začínajícímu e-kuřákovy vždy jednoznačně doporučujeme tzv. ALL IN ONE (vše v jednom) e-cigaretu. Není náhoda, že tento typ elektronické cigarety je v poslední době mezi ekuřáky nejoblíbenější. Skrývá v sobě totiž ty nejpodstatnější výhody, kterými jsou: jednoduché ovládání, spolehlivost, perfektní poměr cena/výkon, nabíjení přes micro USB (stejný konektor jako telefon - lze použít nabíječku na chytrý telefon) a vyměnitelné žhavící hlavy (budete měnit cca jednou za 14 dní).

Nenechte se zmást, v případě ALL IN ONE e-cigarety se nejedná o žádné „ořezávátko”. ALL IN ONE e-cigarety jsou daleko kompaktnější než klasické, plně rozebíratelné elektronické cigarety (lze oddělit clearomizer a baterii). Jsou navíc velice kvalitní a spolehlivé.

kvalitni-elektronicke-cigarety-all-in-one

jak na Výběr e-cigarety podle způsobu potahování?

Velice důležitým rozhodnutím je výběr e-cigarety podle typu potahování. Zde se nabízejí 3 varianty:

1. typem jsou elektronické cigarety pro klasické šlukování (značí se zkratkou MTL) - potahování do úst a poté do plic, tento způsob potahování je nejvíce podobný klasickým cigaretám.

2. typem jsou poté elektronické cigarety pro přímé potahování do plic (značí se zkratkou DL), tento způsob je nejvíce podobný potahování z vodní dýmky.

3. typem je univerzální varianta, která umožňuje oba výše zmíněné způsoby kouření

Zde byste měli sami vědět, jakým způsobem jste kouřili (nebo ještě kouříte) klasické cigarety a podle toho vybrat vhodný typ. Samozřejmě jednoznačně nejvýhodnějším typem elektronické cigarety je univerzální typ, který umožňuje oba styly potahování MTL i DL.

Jak velkou kapacitu baterie zvolit?

Kapacita baterie je udávána v jednotce mAh (miliampér hodiny). Pokud chcete, aby vám e-cigareta vydržela alespoň 1 den, sáhněte po elektronické cigaretě s kapacitou alespoň 1 500 mAh. Zde je potřeba si uvědomit, že výdrž ecigarety je velice individuální záležitost už jen z toho důvodu, že každý e-kuřák kouří (vapuje) jinak intenzivně (má jinou délku a frekvenci potahů).

Na druhou stranu, dnešní elektronické cigarety lze dobíjet i během vapování, což je obrovskou výhodou. Nemělo by se vám tedy stát, že si budete muset nutně zapálit klasickou cigaretu, protože máte e-cigaretu vybitou.

siroky-sortiment-e-cigaret

vychytávky, které se hodí na závěr

Objem clearomizeru (velikost nádržky na náplň) není až tak zásasdní, ale v případě, že zvolíte e-cigaretu s nadstandardním objemem cleromizeru, který je větší než 2 ml nebudete muset tak často doplňovat e-liquid.

Air flow se hodí. Tato funkce elektronické cigarety umožňuje regulovat přívot vzduchu, tuhost potahu. Každý jsme jiný a každému vyhovuje jiná tuhost potahu, a proto se může tato funkce hodit.

Výměnitelné sklíčko clearomizeru (nádržky na náplň) je konstrukční vlastnost e-cigarety, která je k nezaplacení. V případě, že vám elekronická cigareta nešťastnou náhodou spadne a sklíčko clearomizeru se rozbije, nemusíte kupovat celou novou ecigaretu, ale dokoupíte jen tento náhradní díl.

Stále si nevíte rady? Zavolejte nám, nebo nám napište email…

potřebujete vybrat sólo clearomizer nebo baterii?

2. Díl seriálu: Jak vybrat clearomizer
3. Díl seriálu: Jak vybrat baterii do elektronické cigarety
4. Díl seriálu: Jak vybrat náplň do elektronické cigarety

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.