ÚVOD   |  Věrnostní program   |  Kamenná prodejna   |  Reklamace   |  Kontakty   |  Průvodce k e-cigaretám   |  Vaping Blog

Plnění elektronické cigarety? Máme video návod!

Také se vám stává, že vám z elektronické cigarety vytéká eliquid (náplň)? S tímto problémem se ve svých začátcích setkal snad každý začínající ekuřák. Z elektronické cigarety teče náplň, jste od ní „zamaštěni” nebo ještě hůře, náplň vám vytéká do úst. Připravili jsme pro vás VIDEO NÁVOD, jak naplnit elektronickou cigaretu.

Ať už tak, či onak, nejedná se o nic příjemného. Ono mít v ústech pocit jako v „polepšovně” rozhodně není bůh ví jak slastné.

Nejčastější příčinou tohoto problému je špatné plnění elektronické cigarety. Dnešní clearomizery v drtivé většině fungují na principu spodního žhavení (BDC). Plní se způsobem otočením „vzhůru nohama”, odšroubováním základny a litím eliquidu po stěně nádobky (část clearomizeru). To vše je stará věc, nicméně tím nejdůležitějším je dát si pozor, aby se eliquid nedostal do středové trubičky clearomizeru. Pokud se do středové trubičky dostane kapka, dvě nebo více eliquidu, vám z clearomizeru zákonitě musí vytékat.

Řěšení: Elektronická cigareta je specifický produkt, a proto při každém plnění pečlivě vytřete středovou trubičku clearomizeru, popřípadě i odnímatelný náústek (drip tip), ubrouskem a dotáhněte žhavicí hlavu (v případě, že ji váš clearomizer disponuje).

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.