ÚVOD   |  Věrnostní program   |  Kamenná prodejna   |  Reklamace   |  Kontakty   |  Průvodce k e-cigaretám   |  Vaping Blog

Zajímavá videa elektronických cigaret

Na internetu se čím dál více rozšiřují videa s tématem „Elektronické cigarety„. Některá z těchto videí nás velice zaujala a tak jsme pro vás připravily krátký výběr těch nejlepších.

Připravili jsme pro vás zajímavá videa ze světa e-cigaret.

Jelikož nejsme jen prodejci e-cigaret, ale jsme také běžní lidé (samozřejmě i my jsme e-kuřáci), tak ve volném čase surfujeme na internetu. Při nedávném hledání na serveru YouTube nás zaujalo několik videí, která jsou nejen zábavná, ale i věcná. Věříme, že nejsme jediní, koho tato videa zaujala, a proto bychom se o ně rádi podělili. Velice nás zajímá, koho z vás, vášnivých e-kuřáků tato krátká videa motivují do takové míry, že se stanete středem pozornosti mezi kamarády, na párty nebo podobných společenských akcích.

Mysleli jste si, že vaše e-cigareta kouří skvěle, že už nemůže vydávat více dýmu?

Až se podíváte na toto video, tak ji asi hodíte do koše a budete hledat něco lepšího…

Pro ty, kteří stále nevěří, že dým z e-cigarety je jen pára, je tu další video.

Zajímá vás, jak se zachová detektor kouře při přímém kontaktu s dýmem z elektronické cigarety?

Jako poslední tu máme již zmíněné „motivační” video s velmi zajímavými triky, které vás jistě ohromí…

Pokud vás video zaujme do takové míry, že začnete zkoušet podobné triky. Neváhejte natočit vlastní video, vložte ho na facebook a označte naši FB stránku – Elcigoncz. My poté vybereme nejlepší z vás, kteří od nás získají 30 ml e-liquid dle vlastního výběru, a to zdarma!!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.